| Anonimksksk777 a întrebat:

Buna, am 17 ani, am sâni extremi de mici, nici cupa A nu cred ca o am. Ciclu mi-a venit de la 11 ani, viata sexuala mi-am început-o de la 15 aproape, 16 ani chiar dacă era prea devreme, port sutien push up încercând sa para ca am sâni. Toate fetele din scoala mai mici decât mine pana și cele de 10 ani le au mai mari, am 2 prietene una are cupa C cealaltă D și au 12 ani ambele. Mama mea are sâni, bunica mea la fel, mătușile, iar numai eu nu am. Nu înțeleg de ce și nu știu ce as putea lua ca să-mi crească pentru ca ma simt inconfortabil cu corpul meu. Dacă ii sa merg la ștrand mi-e ca m-as face de rușine pe acolo pentru ca nu am ce baga. Poate ca o sa vina acum adulți sa se ia de mine, dar nu înțelegeți cum ma simt eu. De 17 ani sa fiu judecata mereu de toți ca prietenele mele de 12 ani, îs mai făcute decât mine la corp, o fata dacă te-ai legat cu ceva de corpul el niciodată nu va mai putea sa se poată uita la el cu aceeași ochi. Poate nu la toate, dar eu chiar o simt asta enorm și mi-e și rușine când sunt cu prietenele mele sa-mi dau sutienul jos pentru ca vad ca n-am nimic sub el. Chiar nu știu ce sa fac, ceva creme, pastile orice va rog sa-mi spuneți dacă exista și dacă funcționează. Fac orice sa am pentru mine, ii o rușine ca n-am deloc sâni și dacă eu nu pot sa-mi iubesc corpul nu ma aștept la alții sa o facă

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inaltime si greutate ai?
Daca esti foarte slaba, atunci acesat este cauza pentru care nu ai sani.
Din pacate nu exista creme, pastile, masaje sau descantece care sa-ti faca sanii sa creasca, ei crescand doar HORMONAL!
In ce priveste rusinea aia cred ca exagerezi, ca doar nu te pregatesti sa alaptezi copilula cum si nu ai sani.

| mariasimi a răspuns:

Eu am 18 ani și am sâni mări și crede m-a ca toți îmi spun ca am sâni prea mari sau mai știu eu ce, in primul rând nu trebuie sa Asculți ce spun ceilalți și in al doilea rând mănâncă sa ți crească sâni