| Punishment a întrebat:

am 17 ani si nu prea gasesc ce sa vorbesc cu fetele... dati-mi niste idei. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Pai nu cred ca ti-ar place sa vorbesti cu o fata despre haine.make-up si pantofi nu? Desi cam astea sunt lucrurile la care fetele se gandesc tot timpul. Poti sa vb cu o fata despre filme, muzica, calatorii etc etc etc

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu fetele?laughing
Pai despre:
-haine in primul randlaughing
-pantofilove struck
-make up
-coafuri
-mai mai gandesc si revinbig grin

nony
| nony a răspuns:

Nu ma mira, mai bine vorbesti cu un cimpanzeu decat sa vorbesti cu ¨unele¨ fete.

nony
| nony a răspuns:

Doamne cat am putut sa rad.mai fratilor, voi toti ati crezut ca @Steauadiminetii este fata? rolling on the floor rolling on the floor

| Antrax a răspuns:

Mie imi place sa vb despre muzica, fotbal, calculatoare si bataie (adica ce evenimente s-au mai intamplat in oras) si sa ascult prin ce evenimente amuzante a trecut celalalt.

| yuli10 a răspuns:

Cauta si tu fete care au aceleasi interese ca si tine, sunt multe topicuri daca nu ai chef sa le auzi vaitandu-se ca are una pantofi la fel ca ai ei. puteti sa vb despre filme, muzica, scoala, excursii, emisiuni tv...

| Punishment explică:

Apropo...sunt baiat.

| passion a răspuns:

Hm...asta ar trebui sa stii u.nu stiu...baieti.haine.make-up...plimbari...si iar baietirolling on the floor

| SpikE a răspuns:

Despre vestimentatiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...sunt atatea lucruri:moda, baieti, cheltuieli
nu trebuie neaparat sa-ti faci program ce sa vorbesti cu ele si sa-ti memorezi replicile laughing
fi tu insati si vorbeste despre ce iti vine prin minte...asa nimeni nu te va considera plictisitoare si vei deveni o prietena foarte cautata happy
xoxoo, mary peace sign