| Divy_Nico_1999 a întrebat:

Bună,am 17 ani și recent m-am îndrăgostit ca să zic așa. Dar eu sunt de fel timidă și nu știu cum să reacționez la prima întâlnire cu acel băiat. Vreau doar să-i fac pe plac...
Aș vrea niște sfaturi. Sau să-mi povestiți cum a fost prima voastră întalnire.
Funda?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Și eu sunt timid însă dacă fiecare are răbdare cu celălalt nu are cum să iasă prost. Prima mea întâlnire a fost cam aiurea, de fapt nici nu era prietena mea sau ceva, doar mă plăcea. Îi zic întâlnire căci totuși am fost doar noi gen. Însă prima întâlnire cu adevărat întâlnire a fost foarte frumoasă, însă eh nu toate lucrurile rămân.