| oiubireinterzisa a întrebat:

am 17 ani.sunt departe de prietenul meu cu care sunt de 5 ani...am si eu o mare dilema...PLS HELlp!

anul viitor o sa ma duc acasa. adica prin iulie...

e normal sa avem relatii sexuale... dar imi e firca sa nu raman insarcinata.pentru ca eu nu am relatii sexuale cu nimeni altcineva,, si din ce am auzit ca o femeie de care nu te atingi ^ceva timp^ poate ramane insarcinata foarte usor (mentionez sex neprotejat)! pls hellp!

3 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Mai bine faceti protejat. daca nu vreti sa folositi prezervativ ia anti conceptionale.

| HelloWirus a răspuns:

Parerea mea este sa folosesti prezervativ pentru orice siguranta. Nu te poti baza pe nimic mai bene decat prezervativull. Fundita plzzzz

| Xsiusa a răspuns:

Draga, cel mai bine protejata ca se intimpla multe. Dar sepoate si neprotejat daca doriti... placerea e mai mare, dar sa fiti atenti BAFTA.