| AlexByliard2001 a întrebat:

Buna am 19 ani și aș pleca la munca în Anglia după sărbători la un depozit de fructe se lucrează 10 ore pe zi problema e ca ii foarte rece inauntru ce as putea sa îmi cumpăr sa imi iau sub pantaloni sa tine cald și sa fie și comozi sunt mai friguros de fel mulțumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu cum mergi la munca din 2021 pentru ca va fi mai greu sa obtii acte pentru a munci legal, o sa fie acelasi sitem australian prin puncte. Pedegeaba stii sa te intelegi prin semne daca nu indeplinesti conditiile legale pentru a munci in uk, sau vi la munca ilegala temporara vezi tu.

| AlexByliard2001 explică (pentru mgtow):

Salut am fost anul trecut am stat 6 luni am card bancar am însurat făcut și am aplicat și pentru residenta mi-au aprobat 5 ani am si card de șantier verde

| mgtow a răspuns (pentru AlexByliard2001):

Te-ai asigurat bun

| Mihaita2002 a răspuns:

Izmene sau pantaloni imblaniti.