| Bibi16 a întrebat:

Buna am 2 ghiozdane unul gri cu negru un un maimutoi webkinz atarnat si un ghiozdan camp rock negru super tare, am 12 ani cu care credeti ca as putea merge la scl.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Camp rock e raspunsul. Tuturor le plac frati Jonas si Demi Lovato si o sa le placa sigur si gheozdanul tau. Si mie mi-ar placea gheosdan gen. Sa ai mare grije de el pentru ca nu au toti ghiozdan ca al tau.

4 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Camp rock

| mcrenma a răspuns:

Poti merge la scoala cu care iti place. Referitor la webkinz, ai grija ca poate ramai fara el. Adica il poti pierde, sau ti-l fura vreun doritor.

| alexa_4958 a răspuns:

Buna! eu cred ca cel camp rock.pentru ca e super.adica am vazut filmul si e tare

| georgiana9419 a răspuns:

Camp rockwinking