| ella_3983 a întrebat:

am 49-50 de kg.cred ca la inaltimea 1.63-1,64.si cred c sunt grasa.desi nu e adv.eu incerc sa slabesc. dar toti cred c nu am deloc nevoie... c sunt perfecta.2 seri la rand am alergat in total 5 km.si nu am mancat prea mult.seara nu mancam... voi c credeti voi slabi macar 2 kg?

Răspuns Câştigător
| Lidiushk a răspuns:

Dacă te stresezi așa de tare nu.Psihicul e un factor foarte important de care noi uităm.Din descriere ești o fată normală, eventual faci sport, mișcare pentru întreținere. Când te gândești mereu să slăbești, mai rău faci! Ai grijă de tine în mod normal, fă mișcare, sport, respectă anumite reguli și ai să slăbești dacă este necesar sau ai un surplus de grăsime, dacă nu pur și simplu o să îți tonifici musculatura și o să te întreții.happy:*