| anonim_4396 a întrebat:

am auzit ca pentru cresterea parului este bun uleiul de ricin, cat costa? app sunt din cta :*
FUNDA

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna osticluta costa 4 lei si o poti lua din farmacie/plafar.Numai bine.

| DeEAஐ a răspuns:

5 lei sticluta de 30 ml! o gasesti la orice plafar si in farmacii!

| pattyxx a răspuns:

Si uleiul de masline fff bun

| daniella_5715 a răspuns:

Daca vrei sa il folosesti pentru par, poti face o masca :ulei de ricin, 1-2 oua, lamaie si ulei de masline(pentru stralucire). daca te duci la farmacie o sticluta de 250 ml nu va fi mai mult de 4-5 lei.happy