| KhaleesiD a întrebat:

Am auzit ca sunt site-uri unde tit arata cum itit poti face frizuri. Daca stiti si voi site-uri de genu va rog sa ii spuneti. Cel mai bun primeste funda!
P.S. Nu vreau videoclipuri de pe youtube sau de pe ori unde alt ceva, eu vreau SITE-URI!
Mersi!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pe TAAZ http://www.taaz.com/ poti incerca diferite frizuri si makeup.

| AsYou a răspuns:

Http://tunsorilamoda.net/termeni/tutorial-tunsori-femei/ E foarte util, iti explica cum se face frezele si iti arata mai multe modele.