| Ano4ka a întrebat:

Buna,am avut ciclul la sfirsitul lunii martie.pe 7 si 8aprilie am avut contact sexual neprotejat, dupa citeva ore dupa ultimul contact am luat anticonceptionale, insa sunt foarte stresata ca as putea fi insarcinata, eu si prietenul meu ne doril mult un copilas insa e prea devreme, am 18 ani el are 24, peste 8 zile mi sa inceput iarasi ciclul, acum citeva ore am facut un test de sarcina insa a fost negativ.dar oricum sunt speriata, stau la dubii cu acest rezultat, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| AnaM19 a răspuns:

Pai, presupun ca daca ti-a venit ciclul dupa ce ai avut contact sexual neprotejat nu e nici o problema. Daca ai fi fost insarcinata nu ti-ar mai fi venit cuclul.

1 răspuns:
| Princee a răspuns:

Intreaba-l pe gagicatu daca si-a dat drumul in tinewinking