| MissAvocado a întrebat:

Am avut doi porcusori de guinea, din care unul a murit azi, si as dori sa stiu ce as putea sa fac ca celalalt sa nu-i simta lipsa. Ce sa-i pun in cusca sa se joace? Cu ce se joaca porcusorii vostri?

1 răspuns:
| angelo321 a răspuns:

Buna! Imi pare rau cu porcusorul tau de guinea am patit la fel su cu papagal de al meu aveam tot doi.Am un prieten care are tot unu si ia cumparat o rotita ca sa se invarte daca nu merge ii trebuie tot un porcusor de guinea asa am patit eu am lu-at un papagal ca celalat se simtiea singur.