| alexandra_9303 a întrebat:

am cautat pe net despre Narcotic Sound [cel care canta mamasita] si marius mirica si mihai constantin. sunt producatorii Narcotic Sound... unul din cei doi este tipul blond numit Narcotic Sound? sau cine e si cum il cheama? thinking [help?]

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Cristian D

3 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Nu pe tipul blond il cheama christian d. parcahee hee

| bebebita a răspuns:

Da si pe celalalt narcotic sound

| NattaStar a răspuns:

Salutare luumeeee! I-au interviuri NS! Deci pun intrebari despre NS! Cine raspunde corect al tot E cel mai mare fan Narcotic Sound! Mai multe detalii? Lasa un mesaj la Bruneta Natta