| Céline7 a întrebat:

Buna,am cazut intr-o depresie,imi este dor de cineva care probabil nici nu se gandeste la mine,incerc sa ii scriu cand e online dar nici un raspuns,il iubesc prea mult ca sa il pot uita, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Timpul le rezolvă pe toate! Nu trebuie să fii tristă pentru că te-ai îndrăgostit de persoana nepotrivită. Ocupă-ţi timpul cu altceva care să nu te ducă cu gândul la persoana respectivă. Cheamă-ţi prietenele în oraş şi distraţivă! Găseşte-ţi pe cineva care ştie să te preţuiască, să aibă grijă de tine şi să te iubească.

2 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Buna incearca si tu sa nu te mai gandesti la persoana respectiva, ocupa-ti timpul cu altceva, iesi cu o prietena sau prieten la plimbare, la un suc....etc. Stiu ca, chiar daca iesi cu prietenii cand te desparti de ei revin acele amintiri dar totusi incearca sa iti ocupi timpul cat mai mult posibil. Sper ca ti-am fost de folos. Apropo incearca sa nu ii mai scrii pentru ca daca nu iti raspunde vei continua tot asa suparata. Ia si cv antidepresive. Bafta!

| hummmer a răspuns:

Ţi-ai răspuns singură, nu se gândeşte la tine. Mergi mai departe, sunt destui băieţi/bărbaţi în lumea asta.