| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,am comunicat 3 luni cu acel băiat și ne-am văzut doar de 3 ori, el vrea sa ne vedem mâine la apartament, sa îl refuz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La apartament la el sau la tine?
Dacă te-a invitat la apartamentul lui, cel mai probabil dacă te vei duce, el va încerca să se dea la tine, ca să faceţi sex. Acum depinde şi de el, ce fel de persoană e. Dacă e genul care vrea o relaţie serioasă, bazată pe sentimente, sau doar o relaţie bazată pe sex.
Dacă vă veţi întâlni la tine la apartament, atunci nu-i nicio problemă, căci la tine acasă eşti în siguranţă. happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum vrei, mie mi se pare prea repede să mergi la el acasă mai ales că nici nu sunteți împreună dar tu știi.
vezi că mulți băieți își formează opinii despre tine și la cum răspunzi la invitații de genuwinking

| Andreeaioan115 explică (pentru Adry05):

Îl refuz de multă vreme și vrem sa ne vedem la mine acasă, sa privim un film.

| Adry05 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

„să privim un film" laughing)) cred că știi și tu ce înseamnă, dacă nu, el clar. ți-am zis, ține de tine ce impresie vrei să-i lași.

| aditimus a răspuns:

Daca va vedeti la apartament sti cam ce urmeaza aici depinde si de cat de serioasa este relatia si cat de mult vrei asta.
Daca nu esti pregatita pentru sex il poti refuza.

| OldSoul a răspuns:

Il primesti si ii zici ca esti pe stop.