| andress2007pisi a întrebat:

Buna am cunoscut un baiat la tara si il plac de un an si el este mai mare ca mine cu 3 si 19 zile el imi da mici atentii dar niciodata nu m-a intrebare daca vreau sa stau cu el cum sa fac sa stau cu el? te iubesc mult sa stii

3 răspunsuri:
| andreutzakiss a răspuns:

Eu nu i-as spune ca il iubesc pentru ca depinde ke fel de baiat ii,poate o sa se rada de tine, intra mai mult in vorba cu el, afla daca are prietena si daca te place va face el primul pas.nu fa tu primul pas, la niciun baiat nu ii place asta:*. sper ca te-am ajutat:*:*big grin

| Nadyssa a răspuns:

Trimite-i printr-un sms ca te-ai indragostit de el...si ca ati vrea sa fiti prieteni.

| andress2007pisi explică:

Este un tip super este tipul ideal pentru mine este foarte calm si nu ar putea sa rada de mine stie cum sa se poarte cu o fata si... nu are iubita mi-a spus-o el acum 3 zile a incercat sa ma sarut si s-a oprit brusc cu toate ca eram singuri si eu nu am facut niciun gest ca sa il opresc...