| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

am cunoscut un baiat pe o retea de socializare big grin
E dragut si as vrea sa ma vad cu el >:"
Insa imi e frica sa nu ma indragostesc de el (am mai trecut o data prin i situatie similara)
Pentru ca e mai mare decat mine...sad
Cu 8 ani...
ce sa fac sad
?

Răspuns Câştigător
| Magnum27 a răspuns:

Pai daca sunteti din acelasi oras ar fi ok... depinde si de ce varsta ai tu acum si ce varsta are el. oricum 8 ani e destul de mult... si vezi si tu ai grija sa nu fie vreun peste sau ceva sa iti pui viata in pericol

| anonim_4396 explică (pentru Magnum27):

Nu cred ca e.
Eu 16 el 24

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Of, dragostea asta! sad

| anonim_4396 explică (pentru Doηηa):

Tu ce ai mai patit straight face?

| bytzy09 a răspuns:

Daca e dragut si vrei sa te vezi cu el e clar ca deja il placi... cati ani si tu si cati are el?

| anonim_4396 explică (pentru bytzy09):

el 24

| AdyAdeluş a răspuns:

Daca e mai mare ca tine cu 8 ani eu iti sugerez sa mai vorbesti intai cu el pe internet si apoi cand esti sigura ca ii cunosti cu adevarat sa il intrebi daca vrea sa va cunosteti personal. Sper ca te-am ajutat!