| Iminactivelol a întrebat:

Bună, dacă să zicem că o prietenă place pe cineva mai mare cu un an decăt ea și nu prea are șanse cu el, ce ar trebui să facă?

Mulțumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa il lase in pace. Nu este singurul baiat de pe aceasta lume.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca e sigura ca nu are sanse cu el, tot ce poate face e sa treaca mai departe. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mai creasca si sa se maturizese, ca sa inteleaga ca baietii nu sunt papusi sa-i forteze sa o placa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa incerce sa isi vada de viață, dacă nu are șanse cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un update.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa se reorienteze spre altcineva. Totusi, un an diferenta de varsta nu este ceva notabil.

| blairelovesmusic a răspuns:

Sa treaca mai departe.