| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună,am dat comanda pe shein și era setat prețul produselor cu euro, dar eu pe card am RON...am dat comanda și s-a plătit..acum mi-aa dat mesaj ca a fost adăugat un adaos de 0.59% în conversia lor fata de cursul valutar ...ma sperii ce se întâmplă?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, este foarte corect si normal sa pierzi la conversia euro-leu, ca bancile nu fac transferurile pe gratis!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se intample... nimic, ai platit un comisiona pe conversia valutara.