| Ofiintă a întrebat:

Buna am de facut un afis de 1 decembrie, imi puteti da ceva idei despre cea ce ar trebui sa cuprinda in mare? Funda pentru cel mai complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| LeeHyoWook a răspuns:

Dupa cum stim cu totii pe 1 Decembrie e Ziua Romaniei, thinking Iti sugerez ca Desenezi pe acel poster Steagul Romaniei, si sa scrii imnul,, Destepta-te romane".Si Daca vrei si un titlu pentru poster ar fi.: Sunt Roman si ma mandresc cu asta, Azi e ziua ta Romania... sper ca este buna ideea mea,.( :

1 răspuns:
| aaaalexa a răspuns:

Pai.poti sa faci un afis ``La multi ani Romania``! zic si eu.