| Onuta_4365 a întrebat:

Buna:* am de facut un fel de video cu ce vreau eu pentru scoala. as vrea daca se poate cateva video cu secvente scurte comice dintr-un film sau stiti sa fie amuzante si de la 1 pana la 3 minutebig grin am sa dau fundita:*:*

1 răspuns:
| traaaaance a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0pIHqpnUUdw. E din DEUCE BIGALOW (Gigolo de 2 bani al doilea ) faza cu pisica la negrotei e chiar comica, am gasit-o decat in germana :) fundita bro :P