| mabytza a întrebat:

Buna!
Am de facut un referat (in vacanta asta) despre : "Cum a aparut viata pe Pamant?".
Trebuie sa sustin una dintre parerile oamenilor cum ar fi:
>-Dumnezeu a creat
>-Calea stiintifica (am evouluat din maimute)
>-Au venit extraterestrii si ei ne controleaza etc
>-S-a prabusit o cometa sau un meteorit care cintinea materie vie inghetata care s-a dezvoltat in timp etc.
>-altele.

M-am gandit sa ssustin prima >afirmatiesickcalea divina fundita celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| lolly1130 a răspuns:

Pai incearca putin sa te uiti pe net...si scrie putin despre adam si eva si despre izgonirea lorsi despre copii lor

2 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Eu as putea sa te ajut
doar ca mai ok ar fi sa vb pe messwinkingda-mi add b. goth10

| mabytza explică:

Nu am vrut sa pun acel smile scuze
big grin