| Onefufu a întrebat:

Buna, am depus portofoliul la Grigore Asachi, profil Arhitectura și design ce fac, cum aflu codul?
Sau daca am admis?
De unde aflu?
Am căutat pe site la ei la liceu și nu găsesc, daca mă puteți ajuta!

1 răspuns:
| isemilia a răspuns:

Este o lista publicata de minister (pe admitere.edu.ro) cu toate codurile si specializarile. Daca mai ai oferta educationala presupun ca le gasesti si acolo. Daca esti admis probabil vei afla de la ei. Tu cand ai fost programat sa treci codurile pe lista aceea? (cel putin la noi la scoala va trebui sa mergem la o anumita ora sa completam fisa) Cu o zi inainte / in dimineata aceea poti suna la secretariatul liceului sa intrebi daca ai fost admis sau daca nu. Dar portofoliul cand l-ai dat? Daca de mai mult de o saptamana - doua poti suna si azi sa ceri informatii cu privire la problema ta.