| Shinippo a întrebat:

Am doi prieteni foarte buni(baieti) care alearga amandoi dupa o fata. Problema este, ca aceasta fata mereu se comporta urat cu ei, profita de ei si le face scandal ori de cate ori stau cu mine. Ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa creada ca nu le dau voie sa stea cu ea.Ce ar trebui sa le spun?

Răspuns Câştigător
| AlyAleksandra a răspuns:

Bate un apropo si incearca sa le spui mai pe ocolite care este parerea ta. Daca sunt prietenii tai cu adevarat vor intelege!

3 răspunsuri:
| IuliaIvan16 a răspuns:

Ar fi bine sa discuti cu ei foarte liber si direct.o sa inteleaga ca nu e bine sa stea cu ea.

| Elliana534 a răspuns:

Trebuie sa bati fata aia..pentru ca in timp o sa va strice prieteniile. Sau o faceti in 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa intelegi de ce anume se comporta ea in felul asta fata de tine. Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy