| Ioanaaa_3158 a întrebat:

Buna am Doua intrebarihee hee fetelor care este baiatul ideal?
baietilor care este fata ideala love struck
funda![normal]

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

Sincer, cu conteaza cum arata ( acum nici chiar muma padurii, dar intelegeti voi ) sau cati bani are Sa nu o insele, bine asta depinde si de temperamentul fetei big grin. Eu eram ffffff fidel sa zic asa si am muscat-o rau de tot asa ca nu o sa mai fiu prea cuminte dar dupa mine asta conteaza sa fie cat mai sincer :d

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Baiatul perfect,pai,la fel,nu vreau sa fie Leonardo Di Caprio, dar sa fie dragut, ca sa zic asa.Pentru mine conteaza foarte mult personalitatea,asta ma intereseaza, dar mi-ar place sa asculte rocklaughing, adica asa m-as intelege mai bine cu el.Pai,sa fie intelegator,empatic,amuzant, putin misterios si de treaba, cam astea.Nu imi plac perversiihee hee

| Andrei233 a răspuns:

O sa fiu scurt: Pe mine ma intereseaza doar ce are in cap happy

| kittykat a răspuns:

Ok deci baiatul ideal thinking [ stiu ca nu exista perfectiune tongue] pai in primul rand sa arate cat de cat nu vr nici Brat Pitt dar nici hidos laughing deci sa fie ok sa`mi placa mie, sa avem interese comune, indraznet, inteligent, e sh fff important sa fie glumetz ador tipul asta d baieti love struckhee hee, tupeist, de incredere si nu stiu ce am eu ca obsesia asta insa as vrea sa aiba ochii verzihee hee.dar daca gasesc unul ca ochii d alta culoare sh care imi plk nu`i nici o prblm big grinbig grin

Deci cam asta ar fi genul meu kiss

| teiube a răspuns:

pai dupa parerea mea nu s-a inventat inca fata si baiatul ideal fata ideala ar fi slaba desteapta cu nu servici destul de bun iar baiatul ideal ar fi si el intelegator nu ar insela ar sti sa ascute sa astepte ar fi ceva minunt daca ar exista asa ceva dar din pacate cred ca nu o sa se nasca persoanele perfecte toti avem defecte asa ca mai avem de astepte poate intr-un viitor mai apropiat cine stie

| mulinobianco a răspuns:

In viata fiecarui baiat exista o unica fata ideala happy nu e neaparat ca ea pentru toata lumea sa fie ideala, dar important este cea ce prezinta in fata acelui baiat. Exact asa si in cazu fetelor. happy
Nu exista nimic mai ideal, decit idealul inimii tale. happy

| NorbO a răspuns:

Majoritatea baietilor ar spune ca fata ideala ba arata bine, e buna in pat si putem face o lista cu asta.
Dar adevarul este ca fiecare baiat are idealul sau in ori ce categorie, nu numai fete. Sunt unele "fete" care au ceva in plus fata de altele, poate zambetul, poate privirea, comportament dar reusesc sa trezeasca un interes iesit din comun...
Deci fiecare barbat normal ar trebui sa vina cu un raspuns diferit, deoarece suntem cu totii diferiti si asa sunteti si voi fetele diferitetongue
Poate ca uneori suntem doar niste "animale" dar si noi avem nevoie de o fata care ne intelege si cu care sa ne simtim bine ori unde!

| Mya66 a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine este cel pe care il am alaturi.
Orice om are si calitati si defecte, si bune si rele...insa tot ce stiu e ca nu as schimba nici macar un fir de par la el.
Fiecare greseste in felul sau si nu multi isi recunosc greseala insa perfectiunea sta in inima fiecaruia.
Daca judecam dupa anumite standarde...nu vom intalni un om perfect pentru toata lumea...Ba ni se pare ca greseste,ba ca e stramb,ba ca e chel la minte, ba ca e plictisitor, ba ca e paros in talpa si tot asa.
In inima mea stiu ca el este baiatul perfect pentru mine si ca nimeni in lumea asta nu mi-ar putea schimba parerea.

| dragon_3401 a răspuns:

In viziunea mea barbatul ideal ar arata cam asa: atent, tandru, cu simtul umorului, comunicativ, deschis catre nou, cu spirit aventurier...si daca e sa luam si partea fizica as spune: ochi verzi sau albastrii, brunet sau saten; blond mai putin - am eu ce am cu blonzii.
in principiu cam asta ar fi - in viziunea mea bineinteles, gusturile nu se discuta.