| Dreaminatyou a întrebat:

Buna!
Am extensii cu clip on si le port si la scoala..nu stie nimeni de ele si nici nu as vrea credeti-ma, dar trebuie sa vina sa ne controleze asistentele scolii in cap si chiar nu stiu ce sa fac, deoarece una din ele este sora prietenului meu care imi admira parul de fiecare data, dar ea nu stie ca am extensii.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Lipseşti în ziua aceea, o suni pe dirigintă şi îi spui că îţi este rău. Dacă află şi tu nu ai le-ai spus până acum, ai părea o mincinoasă, şi e nasol având în vedere situaţia.

| adrianadi97 a răspuns:

Ti-o spun cu cea mai mare sinceritate, de cat sa afle ca minti mai bine te duci respectuos si spui adevarul.