| AtIr a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietena mea, dar nu am ejaculat si nu am stat in ea numai vreo 5-10 minute.Dupa asta, s-a spalat. Poate ramane gravida? A fost in a 3 zi dupa ciclu.Dau funda! Deci nu am ejaculat deloc.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Mereu cand faceti neprotejat,poate ramane insarcinata. Mai mult sau mai putin.
Chiar daca nu ai ejaculat in ea, poate ramane datorita lichidului preejaculator, care contine o cantitate mai mica de spermatozoizi!
Data viitoare, pentru linistea voastra, protejati-va!
Sper sa auzim vesti bune.

Răspuns utilizator avertizat
| lacrima15 a răspuns:

Ne nu cred nu cred si eu am facut neprotejat cu prietenul nu a ramas stai linistit!

| AtIr explică (pentru lacrima15):

Pfai.sper big grin

| AtIr explică (pentru lacrima15):

Oricum de cate ori de jucam asa fara sa ejaculez, mereu merge si se spala

| lacrima15 a răspuns (pentru AtIr):

Api eu nu m-am spalat nimic si eu doar de cateva zile am facut dar stai linistit ca de unde sa ramana gravida daca nu ai facut-o de la aer? neee stai linistit si data viitoare sa nu mai ai ganduri sa te ingrijorezi. protejeaza-te!

| Analecssa a răspuns:

Poate ramane gravida si fara sa ejaculezi ...Se numeste pre-ejaculare. Dar daca a fost in a 3 zi dupa ciclu nu poate ramane.

| AtIr explică (pentru Analecssa):

Super! multumesc tuturor

| Analecssa a răspuns (pentru AtIr):

Nu ai pentru ce!winking

| carabatik a răspuns:

Gata sa cumperi pemperslaughing))