| ivi21 a întrebat:

Buna
am facut si eu un cont pe hi5 si vreau sa nu il mai am si nu stiu cum sa-l sterg
daca are cineva idee...
plz...ms
funda

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Pai te duci la hi5, si sus ai CONT dai click acolo si te duci la ANULARE CONT. Dai click acolo si gata:*
Fundita? te rog

2 răspunsuri:
| Ana_1799 a răspuns:

Bine...pai intri pe hi5 si acolo unde ai nume, sub el scrie: "mesaje" "cont" log out" "anunturi". si intri la "cont". si in dreapta ai o chestie in care scrie "Anulare cont"... daca nu ai reusit da'mi add la id anutza_eli si it mai explic pana reusesetilaughing da sper ca vei reusi si fara minewinking

Bafta!

| ellastupidlove a răspuns:

Buna Te pot ajuta Deci intri pe hi5-ul tau
-sus in dreapta langa log out scrie cont
-Dai clik pe cont
-Undeva scrie Anulare cont
-bagi email-ul si parola, clik anulare cont
-Gata!

:*:*
Fundita?big grin