| mady_3152 a întrebat:

Am facut un concurs pe hi5 de frumusete, dar vreau niste idei pentru a fi mai interesant thinking Vreo idee?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Pentru locurile 1 2 3 ai putea sa le lasi si un comentariu la priful ceva de genu "-Numele profilului utilizatorului- a fost castigatorul locului 1/2/3 al editiei -X- a concursului de frumusete organizat de -numele organizatorului-. Felicitari". pe mine m-ar incanta sa intru pe hi5 si sa vad la comentariu la profil asta.Succes! Funda?

1 răspuns:
| razvan_2560 a răspuns:

Frumusetea nu conteaza, conteaza ce ai in suflet