| cockie_green a întrebat:

Buna am fata rotunda si cum sa zic... e mai bucalatalaughing nu stiu sper ca intelegeti, ochi mari si verzi, buzele destul de mari. Am breton dar acum a crescut si este pana la narile nasului si lungimea parului este medie.sa imi fac breton normal, intr-o parte sau sa nu mai am breton?

2 răspunsuri:
| zozolyyop a răspuns:

Nu-ti mai face delocwinking

| DTralala a răspuns:

Buna!

In primul rand, iti dau 2 sfaturi :
Primul este in cazul in care ai placa.
Al doilea este in cazul in care nu ai.

1. Iti tunzi bretonul putin dupa sprancene. Cum il coafezi :
Ca sa nu'ti intre in ochi, il intorci cu placa in partea stanga. Uite, ca sa intelegi mai bine, iti dau un filmulet :

http://www.youtube.com/watch?v=PEjip6pA_8o

2.Nu iti faci breton. Sunt sigura ca ti'ar sta bine in ambele feluri.

Xoxo, Fundita?;))