| Mmelek a întrebat:

Am foarte mult timp liber si nu stiu cum sa mi-l consum. Imi puteti da cateva idei? Am incercat sa citesc, sa vizionez filme, sa confectionez produse (handmade), etc...dar simt ca vreau ceva mai mult. Totul a devenit prea plictisitor.

3 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Incerca sa scrii, iar dupa ce ai scris, rescrie. e un exercitiu bun de gandire si a dezvoltarii imaginatiei.

| PedoBarbie a răspuns:

Mai bine dormi.

| Qphantom a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Gaseste prieteni cu care sa-ti omori timpu'.Sau... Urmareste asta=]] :
http://www.youtube.com/channel/UC-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw
E foarte tare, chiar daca e in engleza.
Sau poti intra pe acest site daca esti curioasa:
www.wattpad.com/home
Sau poti urmari anime-uri. Exista site-uri si nu, nu sunt de copii mici sau ceva.Sunt frumoase si site-urile au si un mic chat.Eu am inceput sa urmaresc anime-uri si sa vorbesc pe acele chat-uri din cand in cand.Si asa mi-am mai facut cativa prieteni=]
nu stiu daca ti-au placut aceste idei dar...macar iti pot reduce din plictiseala ^^