| Magdaip a întrebat:

Buna, am fost bruneta și m-am vopsit cu roșcat, mi-a ieșit un vișiniu dar as dori sa îl deschid sa ajung la un roșcat intens cum as putea ajunge așa fără decolorare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Super!
sa-ti fie de bine!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara decolorarea nu poti, fiindca abia l-ai vopsit cu ceva mai inchis.

| Magdaip explică (pentru Violleta2022):

Am reușit, fără decolorare, am băgat o numără de roșu mult mai aprins apoi am folosit și un nuanțator, încă nu este rosul dorit dar este mult mai aprins, data viitoare când îl vopsesc sigur iese ceea ce vreau

| Violleta2022 a răspuns (pentru Magdaip):

Super!
sa-ti fie de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il decolorezi apoi il revopsesti din nou in nuanta de roscat dorita.

Răspuns utilizator avertizat