| diduthsu a întrebat:

Buna am fost cu un baiat 3 luni.ne-am certat in vacanta de iarna. dupa care la scoala s-a combinat cu o fata. el spune ca nu mai tine la mine dar de fiecare data cand cobor in pauze o pupa pe fata aceea o tine in brate.culmea numai langa mine.si de fiecare data cand ma vede. ntr-o zi la scoala vroia sa ma ia in brate si se juca in parul meu a ramas si se utia la mine si zambea nu il mai interesa fata aceea, dar eu ca sa vad daca il intereseaza persoana mea, cand l-am vazut m-am sarutat cu un baiatiar el a ramas pentru cateva secunde nemiscat sh se uita la noidupa care a fost suparat toata ziuanu m-a mai bagat in seama, nici nu a mai vorbit cu mine, si facea ce facea si se uita la noi sa vada ce facem. ce sa fac ca sa ii dau curaj sa vina la mine, sa spuna ca vrea sa ne impacam. ast raspunsuri.mersi frumos*:*:*

5 răspunsuri:
| razvanutzu a răspuns:

Uite eu nu prea suport fetele astea care tin la orgoliu thinking
gandeste`te ca poate o sa pierzi o mare dragoste straight face
daca el nu face nimic fa tuwinking
crede`ma happy
[propria experienta am tacut si acum aproape ca nici nu vb cu ea straight face ]

| Alex_7297 a răspuns:

... poarta e deschisă, şi mulţi sar gardu'...

| AsU_2581 a răspuns:

Daca nu o sa faci primul pas poate o sa-l pierzi definitiv si tot u vei suferi.ca dupa cum povestesti u inca tii mult la el.winking

| georgiana a răspuns:

Pai eu zic ca a facut un pas, a venit la tine, acum fa si tu ceva, mai vorbeste cu el, nu neaparat sa te duci la el direct sa-i spui `vreau sa ne impacam`. nu mai faceti lucruri de genu, daca il vrei, du-te la el si gata.

| diduthsu explică:

Raspundeti-mi si mie ...va rog frumos.crying:X::X:X