| kidda3 a întrebat:

Buna :* am fost cu un baiat o zi si el s-a despartit de mine spunand ca mai tine la fosta prieetna crying dupa o saptamana mia ceerut prietenia si eu am acceptat dar nu imi mai place asa de mult de el. cand sa desp de mine am si plans dar acum nu cred ca mai tin la el ce sa fac sa ma despart de el? dau funda nu vreau rasp de genu : copii, de ce te-ai mai pus cu el daca nu il placi etc.

Răspuns Câştigător
| cumsablog a răspuns:

Pai poti sa i-o intorci si tu exact cum ti-a facut-o el: sa ii spui ca inca mai tii la fostul. Ori poti sa ii zici direct ca nu crezi ca relatia voastra are un viitor si ca mai bine ramaneti prieteni. Daca nu poti sa o faci face-to-face, poti sa ii trimiti un SMS (desi nu e chiar frumos, insa e mai sanatos decat sa stai cu cineva care nu iti place)

1 răspuns:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poti sa-l tratezi exact cum te-a tratat si el, adica sa te desparti de el, pur si simplu fara nicio explicatie.si daca te intreaba dc ii spuni adevarul.