| Rbcctlp a întrebat:

Buna,am fost intr-o excursie si un baiat ma tot imbratisa,pupa si ma tinea de mana,si imi place de el,dar acum, nu ne mai vorbim. Ar trebui sa ii scriu? Nu as parea obsedata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-i scrie, nu-l cauta, lasa-l pe el sa faca asta!

| Rbcctlp explică (pentru Violleta2022):

Si daca nu o face, inseamna ca tot ce s-a intamplat acolo, acolo ramane? Ai nu ne vom mai vorbi? Il plac, si ma gandesc intr una la el.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rbcctlp):

Daca o faci, risti sa te ia de disperata si sa rana de tine, de aceea sfatuiesc fetele sa astepte ca beitii sa faca primul pas, asa cum este nromal.