| MariaIoana15 a întrebat:

Am fost joi impreuna cu mama sa depună actele necesare la Renault pentru a cumpara o mașina in credit. Încă nu ne-a sunat doamna de acolo sa ne zică dacă a fost acceptat sau nu. Ce credeți? E necesar sa sun maine? E posibil sa se aprobe?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te vor suna ei sa va informeze.
Acum fac verificari pe la anaf si la maica-ta la munca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce am putea noi sa credem avand in vedere ca nu stim niciun detaliu legat de costul masinii, de veniturile mamei tale, de contractul ei de munca?

| Ch0co a răspuns:

Nu trebuie sa suni maine. O sa te sune reprezentanta dupa ce au verificat actele.