| Madalina1455684 a întrebat:

Am hi5-ul privat si nu stiu cum sa fac sa nu mai fie privat.La ce sectiune trebuie sa intru?
Ms mult:*

Răspuns Câştigător
| Denvar a răspuns:

Intri pe hi5 tau, pe sus prin dreapta, sub numele tau, ai mesaje/CONT/logout/anunturi Te duci la cont, confidentialitate, la setari de profil gasesti acolo tot ce ai nevoie, acord altor utilizatori de a-mi vizita profilul sau doar prietenii imi vad profilul.

3 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

E simpluwinking te uiti unde scrie monede si apoi vezi ca mai jos cu un rand este :

* Ajutor

* Mesaje
* Cont
* Log out
* Anunturi
Intri la cont si apoi la confidentialitate. SI acolo setezi tuwinking

| Fluturemov a răspuns:

Pe profil, deasupra la ultimele tale actualizari o sa gasesti scris setari pentru confidentialitate dai acolo si prima propoziti e ceva de genul "acord doar prietenior mei dreptul de a-mi vedea profilul" dai clik acolo si schimbi apoi dai salvare...

Funda? :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa