| pusitaaaa20000 a întrebat:

Buna,am inceput sa nu ma mai inteleg cu cei din familie eu locuiesc cu mama si bunica... mama mea cand este la servici ma cert tot timpul cu bunica mea deci nu o mai suport ma tot cert cu ea nu mai rezist innebunesc cu ea...a venit matusa mea pe la noi in vizita si ea a inceput sa ma faca nespalata cu gandurile dupa baieti nu este adev. sunt curata si daca imi place un baiat ce inseamna ca sunt curva?! nu stiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
| thetraveler a răspuns:

Asa sunt batranii sunt de moda veche. nu trebuie sa lasi asta sa te supere. explica-i pur si simplu situatia.si daca nu pricepe contiunua dar fara sa te enervezi.batranii sunt foarte intoleranti si greu se mai pot adapta la timpurile astea.

| Șhoghetăn a răspuns:

Mdea sunt in aceeasi situatie ca si tine adica eu locuiesc si cu tata. am amn2 parinti langa mine dar zi de zi ma cert cu mama si cu bunica la fel si la fel zice bunica ca nu stiu ce etc... ia bagat mamei in cap sa nu ma lase sa ma tund sa nu ma lase sa imi fac suvite si sa ma pensez etc. dar i-am aratat ca nu fac ca ealaughing si m-am tuns m-am facut suvite si mam si pensat deci fa si tu la fel nu o asculta bine depinde cati ani ai.tongue Baftakiss