| NuDauNiciunNume a întrebat:

Am inceput si eu sa joc jocul ala de pe Facebook Mall World laughing si acum as vrea sa il incep de la inceput. Ce ziceti? Se poate? thinking
DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| kassylovestruck12 a răspuns:

Pai practic nu se poate dar poti sa-ti un nou id de mess si un alt profil de facebook si pe acela il ai doar ca sa joci mall worldhappywinking...acesta mi se pare raspunsul cel mai logic ca odata ce ai inceput jocul nu poti sa mai dai inapoi(sa retrogardezi) decat sa avansezi se poate./winkingfunda?

1 răspuns: