| angel_7075 a întrebat:

am intrat de curand in liceul Ion Luca Caragiale din Bucuresti pe profilul filologie. As vrea sa ma mut din sem.2 in liceul Cantemir Voda... la stiinte sociale ( tot profil uman ) insa, ultima medie a fost 9, 30 si ceva. Trebuie sa dau vreun examen ca sa ma mut? Daca da, la ce?
Astept raspuns puppy dog eyes va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai dai examen, ci trebuie să faci o cerere scrisă motivată către directorul unității de învățământ unde dorești transferul.
Succes!
Pa, pa.