| aylyn_2380 a întrebat:

am intrat la liceu la protectia mediului desi vroiam foarte tare la filologie sau stiinte sociale am avut medii paste 9 in afara de examenul de mate care mi-a cam micsorat media nu au ramas locuri libere in nici un alt liceu. (si explicatia mea ar fi ca pe cei din comune ne-au repartizat mai tarziu avand media mai mica de 9 nu imi imaginez alta) In liceu in care am intrat sunt multi colegi de-ai mei care de exemlu sunt la acelasi profil cu un elev de nota 5 si ei avand in generala chiar 10 pe linie la mai bine de jumatate din materii vi se pare corect ca un calculator sa ne stice micile sperante la care ne-am gandit 1 an poate chiar mai mult? Oricum sunt prea dramatica :-| intrebarea pentru care voi da funta este : Cat de mare este diferenta intre cele doua profile? Se face multe mate si fizica -la chimie ma descurc - si am facut si analiza apei si chestii intr-un proiect la biologie care cred ca ma va ajuta corect?

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Nici eu nu sunt multumita de cum ne-a repartizat calculatorul crying((