| XestediferitdeY a întrebat:

BUna! Am la engleza 2 intrebari: daca s-ar reconstrui scoala ce ati schimba[nu se refera la profesori] si daca as fi primar ce af face? vreau si eu niste raspunsuri...big grinPlss

1 răspuns:
| QwyQwy a răspuns:

Pai la aia cu scoala poti spune ce nu iti place (ex:unde e amplasata baia..sau poti sa spui despre locatia scolii..etc.).iar ca primar vezi ce au mintit primarii in capania electorala si aia spune si tu..mai multe spati verzi..strazi..parcuri..locuri de munca