| anonim_4396 a întrebat:

am luat din Spania doua mp3-uri din Carrefour. modelul este: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=97&ty=74&biw=1280&bih=631
... le-am folosit eu si prietenul meu si dupa vreo 2-3 zile sau stricat:|. pornesc dar in loc sa inceapa melodiile se aude un gajait. le-am tinut si la incarcat. dar tot asa. ce ar putea avea? mai merg reparate?

1 răspuns:
| florin223 a răspuns:

Pai merg dar trebuie sa te duci cu ele la Carefour Romania sa le explici problema ta si trebuie sa poti sa gasesti rezolvare practic ce e la carfur aici e si acolo doar personalul difera