| dyenyka a întrebat:

Am luat nota 8.10 la limba romana la evaluare nationala si nu am gresit decat o functie sintactica din atentie care valoreaza 1 punct. Celelalte 18 mi le-au scazut pentru compuneri si aspect lucrare.Mi s-a parut ca mi-au scazut cam mult asa ca am facut contestatie.Acum sunt moarta de frica.Ce credeti? O sa-mi scada din lucrare,o sa ramana la fel sau o sa creasca nota? Si daca o scada care este maximul cu care se poate micsora nota?
Raspuns cel mai bun primeste funta, iar celelalte raspunsuri primesc voturi.Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu exista maxim, iti scade in functie de cat ai gresit, si-ti creste in functie de cat ai corect iar ei nu au observat.