| AlexandraCuțcu a întrebat:

Am lucrat vara asta si urmeaza sa primesc niste bani, in fine si m-am apucat de scris doua carti.Ar putea deveni una dintre acestea un bestseller in tara noastră? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca este foarte buna. NU daca o publici pe banii tai, ci daca ti-o accepta o editura serioasa, o publica si ii face reclama. Dar editurile nu accepta decat carti exceptionale de la debutanti. Daca poti scrie o carte exceptionala, atunci vei avea succes.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi ce scrii tu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar putea (daca doar asta ai intrebat).