| MilkshakeShake a întrebat:

Am mai multe nelamuriri big grin in primul rand vreau sa ma fac reprezentanta avon dar nu am peste 18 ani trebuie neaparat sa am peste daca da fac pe numele lui m-am am voie happy? altceva. as vrea sa stiu daca se intampla sa primesti alte prpduse sau sa platesti mai mult si sa stiu unde platesti produsele dupa ce le primesti happy si cam atat deocamdatahappy MS

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Da te poti inscrie pe numele mamei
si da primesti produse de bun venit

sunt coordonator
add bia_coolgirl94

iti dau eu absolut toate detaliile si te inscriu tot eu

| aliyna a răspuns:

Nu trebuie sa ai neaparat 18 ani, daca ai buletin poti sa devii reprezerntant Avon.Alte produse nu primesti, depinde de coordonatorul tau, daca iti adauga ceva in plus pe comanda.De platit in plus nu ai cum sa platesti, tot ce platesti este trecut pe factura. Factur o poti plati la orice banca.