| MaryLaury a întrebat:

Am mai scris ca am cunoscut un baiat si avea prietena si mie nu mi-a zis si am iesit si eu cu el o sapt etc, acum am lamurit totul, cand am amflat i-am zis ca el ce are de gand o inseala prietena lui si umbla cu mine, a zis ca cica in ziua aceea erau certati cu prietena lui cand m-a cunoscut pe minehee hee), si mi-a mai zis ca acum cand a venit aici la facultate, o sa fie relatia lui cu prietena la distanta etc, a vrut sa se scoate oricum nu l-am crezut, si mi-a mai zis ca daca ar fi sa se desparte de prietean lui cine stie cand stie cand si daca vreau sa fiu atunci cu el laughing))crede ca o sa-l astept, i-am zis ca nu vreau deja nimic si gata, ca asa nu se face sa umblacu 2 si mi-a zis ca atunci ca ramanem amici, dar mi-a zis odata ca ii e dor de mine, si i-am zis dar de prietean ta nu ti-e dor, ce deja nu o iubesti si a zis ca ba da ca sunt de aproape2 ani impreuna, dar nu ii place distanta, oare are rost sa ramenm amici, ca mi se pare ca el amci, amici, dar nu stiu ce vrea, sau mai bine sa nu vorbim: funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ipocrit!
Te-a invitat desii stia ca are iubita, ce gnadeste, sa-i iasca ceva cu tine, daca tot esti acolo cu el, nu?
Iti imaginezi ca asta ti se poate intampla si tie, sa fie cu tine si in acelasi timp sa-si mai faca o a 3-a iubita... unii chiar sunt ipocriti fara seaman.
daca esti proasta, probabil ca o sa-i cedezi, el se bucura de tine si ulterior te paraseste pentru prietena de 2 ani, ori isi cauta alta noua cu care sa se joace.
In situatia actula, eu i-as trage un dos un fund, mi se pare a fii un mitocan care nu apreciaza nici o fata si nici nu o iubeste, doar se joaca cu voi toate.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Probabil vrea sa ramaneti amici... Cu "beneficii" ce e drept.

| Doub a răspuns:

Sunt în ceaţă

| Divy a răspuns:

Gândește-te că ai fi în locul acelei fete care a fost împreună de 2 ani cu el și la o simplă ceartă el caută pe alta, oare se merită să fi amici când el spune "că nu îi place la distanță"? parcă ceva sună că vrea ceva mai mult decât amici, dacă tu vrei să-i faci pe plac dă-i drumul..Decizia e a ta!

| Xdreaper21 a răspuns:

Pai el te place si cel mai posibil sa se despartit de ea vorbeste cu el si nu il ignora dupa ce va termina facultatea poate va vrea inca sa fie cu tine

| GreenVoid a răspuns:

Amici? Cunostinte poate.winking Nu cred ca are cineva nevoie de amici de genul.