| GigglesToDay a întrebat:

>--buna am mancarimi abundente in zona intima niste bubute albe:-s care ma mananca ingrozitorstraight face [pe net scris ca boala raia si scarbia cv de genu] si scurgeri din astea asa galben marotongue (galben inchis) [nu sunt la ciclu trebuie sa vina in noiembrie pe 10 deci nu e de la ciclustraight face. poate trebuie sa ma spal mai des n-am idee]crying voi ce ziceti cum sa evit acest lucru funda

2 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

E posibil sa ai o ciuperca de piele, mergi la un dermatolog, si iti spune acela sigur ce aiwinking,

| kitty63 a răspuns:

Incearca sa iti ingrijesti mai mult zona intima si acele bubulete albe pot fi de la o alergie sau ceva de genul nu cred sa sunt raie sau scarbia apropo scurgerea aceia daca e inchisa la culoare...s-ar putea sa ai infectie urinara ...scuze dar nu stiu exact daca e infectie s-ar putea sa fie normala, nu vreau sa te sperii