| GigglesToDay a întrebat:

>--buna am mancarimi abundente in zona intima niste bubute albe:-s care ma mananca ingrozitor [pe net scris ca boala raia si scarbia cv de genu] si scurgeri din astea asa galben maro (galben inchis) [nu sunt la ciclu trebuie sa vina in noiembrie pe 10 deci nu e de la ciclu. poate trebuie sa ma spal mai des n-am idee] voi ce ziceti cum sa evit acest lucru funda

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate fi vorba de herpes genital, determinat de virusul HSV-2 (herpex simplex).
Trebuie să mergi la un medic dermatovenerolog pentru a-ți stabili diagnosticul, cauza și tratamentul.
Sănătate!