| 2696 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor...am de vreun an de zile pe picioare niste iritatii mici si rosii... din cauza lor nu prea pot sa port fuste si as vrea sa stiu care e metoda cea mai buna sa scap de ele intr-un timp relativ scurt. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Du te la un medic si urmeaza i tratamentu indicat

| VanillaBloodWolf a răspuns:

S-ar putea sa ai vergeturi, poti folosi o crema care imbunatateste elasticitatea pielii(sunt bune si cremele impotriva celulitei). O sa se estompeze dar nu o sa dispara... dar nu trebuie sa-ti faci griji, exista cateva metode prin care le poti face mai putin vizibile.

| hd04wbw a răspuns:

Pai cel mai bine te sfatuieste un medic.De ce nu te-ai dus pana acum? Sti ca e mai bine sa previ decat sa vindeci? Asa ca dai drumul la medic.