| Annemary98 a întrebat:

Am mare nevoie de sfaturile voastre.Mie imi place de un baiat anume si nu stiu ce sa fac.cum sa mai tin legatura cu el...dar mai o problema el o suna pe cea mai buna prietena a mea si ea stie ca eu il plac.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Pai incearca sa.i atragi atentia prin felul tau mai intreaba.l de vorba din cand in cand, dar nu mereu ca sa zica ca esti disperata ...bate un apropo despre faptul ca iti place de cineva...cat despre prietena ta nu prea stiu ce sa zic intereseaza-te daca si ea il place. Fi increzatoare in tine si vei reusi tot ce iti doresti

| Annemary98 explică (pentru Andreutzaaandreea):

Ea zice ca nu-i place de el, dar nu stiu ce sa mai cred, iar cu baiatul am vorbit si i-am zis ca imi place de el, dar el a plecat in Italia si acum 1 saptamana a venit si nu stiu ce sa fac.

| Andreutzaaandreea a răspuns (pentru Annemary98):

Mai vorbeste cu el